O nas

Sca’viola jest marką o włoskich korzeniach. Nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale też kreuje własne.

Dzięki stałej obecności na międzynarodowych targach mody w Mediolanie, Rzymie czy Paryżu, potrafi wyprzedzić inne marki z wprowadzaniem nowości.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek buty transparentne , znane jako „żelki” lub „silikony”. Ich materiał o nadzwyczajnych walorach użytkowych, nie odparza przy wysokich temperaturach, jednocześnie idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Doskonale sprawdzają się zarówno na tanecznych imprezach okolicznościowych jak i podczas wakacyjnych wyjazdów. Piękne dekoracje dopełniają efekt wspaniałego i nietuzinkowego wyglądu, co sprawia ze kobieta jest zawsze w centrum uwagi.

Nasza misja

Oferujemy produkty najwyższej klasy, o wysmakowanym włoskim designie:

od eleganckiego, wizytowego obuwia, po modele młodzieżowe, ekstrawaganckie i awangardowe.

Wierzymy, że każda kobieta znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie!

Jakość Sca’viola

Sca’viola to kunszt wykonania, najlepsze materiały, naturalne skóry i modne wzornictwo.

Buty Sca’viola wyróżniają się dbałością o detale. Łączą komfort użytkowania z pięknym designem, co sprawia, że trafiają do kobiet o najbardziej wyrafinowanych gustach.

Oryginalne produkty

Certyfikat Autentyczności naszego produktu to pewność, że zakupiona para obuwia stanowi oryginalny produkt wykonany przez firmę SCA’VIOLA. Niniejszy Certyfikat stanowi zapewnienie jakości i wygody zakupionego u nas obuwia.

Użyte do produkcji materiały oraz zastosowana technologia jest zweryfikowana na podstawie ponad 30 letnich doświadczeń.

Certyfikat potwierdza wszystkie walory użytkowe zakupionego produktu, który od lat cieszy się uznaniem wśród naszych Klientek.

wizja

Sca’viola jest jak kobieta. Potrafi być delikatna i romantyczna, lecz kiedy trzeba umie pokazać pazur. Bawi się modą, nie ulega nudzie. Jest otwarta na nowości i światowa. Jest odważna i kokieteryjna.

Patrzy prosto przed siebie.Wie dokąd zmierza. Ma zawsze coś do powiedzenia na swój temat. Uważa, że gdyby miała ulegać opinii większości, niepotrzebne by jej było własne zdanie.