O nas

SCAVIOLA już od 30 lat oferuje modne obuwie damskie. Jesteśmy firmą rodzinną o polskim rodowodzie, jednak naszą duchową ojczyzną i niewyczerpanym źródłem inspiracji są Włochy – z ich fantazją i radością życia, doskonałym designem i dobrym smakiem – co znalazło odzwierciedlenie w nazwie marki.

Od samego początku stawiamy na jakość komponentów i kunszt wykonania: projektujemy i wytwarzamy buty z najwyższą dbałością o detale, do produkcji używamy naturalnych skór oraz najlepszych materiałów. W naszych produktach komfort użytkowania spotyka się z oryginalnym wzornictwem, co doceniają kobiety o wyrafinowanym guście.

Trzymamy rękę na pulsie – w tym celu odwiedzamy najważniejsze międzynarodowe targi mody, m.in. w Mediolanie, Rzymie czy Paryżu. Nie tylko podążamy za najnowszymi trendami, ale też sami je kreujemy. Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek buty transparentne, znane jako „żelki” lub „silikony”. Regularnie prezentujemy nowe kolekcje modnego obuwia, które olśniewa wyglądem i urzeka wygodą, a także niebanalnych toreb, koszy i akcesoriów odzieżowych. Potwierdzeniem jakości i znakomitego designu są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane naszym produktom.

Od lat 90. konsekwentnie budujemy swoją markę, co zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku i gronem lojalnych klientek. SCAVIOLA stała się synonimem jakości i elegancji – sięgają po nią kobiety odważne, zdecydowane, doskonale zorientowane w najbardziej aktualnych trendach. Nasze produkty, które pozwalają klientkom wyrazić swoje zdanie poprzez modę, idealnie wpisują się w profil sprzedaży salonów obuwia o charakterze premium – zarówno stacjonarnych, jak i online.

Zapraszamy do współpracy!

NAsze wartości

Wierzymy, że każda kobieta jest wyjątkowa, a jej wyjątkowość ma wiele twarzy.
Pragniemy, by dzięki naszym butom mogła codziennie to podkreślać, wyrażać własne zdanie i być w centrum uwagi. Dlatego w naszej ofercie znajdują się modele subtelne i eleganckie, jak również ekstrawaganckie i frywolne – dopasowane do każdej okazji i nastroju.

Jako prężnie rozwijająca się firma z polskimi korzeniami i włoskimi inspiracjami mamy ambicję, by podbijać europejskie rynki. Tym samym chcemy dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet, które zasługują na to, by cieszyć się modą i za jej pomocą eksponować swoją indywidualność.

CO NAS WYRÓŻNIA

W kwestii designu, komponentów i wykonania nie idziemy na kompromis. Dbamy o to, by każdy element procesu produkcji spełniał najwyższe standardy, a efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący. Każdy krok wykonany w naszych butach ma nie tylko manifestować osobowość, ale też po prostu być komfortowy.

Naszym sztandarowym produktem są buty transparentne, znane też pod nazwą „żelki” lub „silikony”. Ich materiał o nadzwyczajnych walorach użytkowych nie odparza przy wysokich temperaturach, a jednocześnie idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Doskonale sprawdzają się w tańcu, na imprezach okolicznościowych i podczas wakacyjnych wyjazdów.

PRODUKTY Z CERYFIKATEM

Do każdej pary naszego obuwia dołączany jest Certyfikat Autentyczności, który stanowi gwarancję, że zakupiony produkt został wyprodukowany przez firmę SCAVIOLA z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu technologii zweryfikowanej 30-letnim doświadczeniem.

Ponadto certyfikat potwierdza wszystkie walory użytkowe zakupionego produktu.