Zakupy online

Kupuj nasze kolekcje online!

Eobuwie.pl to sklep internetowy z markowym obuwiem i akcesoriami. W ofercie mamy ponad 400 marek i 25 000 modeli butów i torebek.

KAJA istnieje na rynku od 1994 roku. Obecnie są to trzy sklepy z obuwiem, akcesoriami i ubraniami. Oferta sklepu skierowana jest dla całej rodziny…

Swoją działalność rozpoczynaliśmy kilkanaście lat temu od tradycyjnego sklepu. Duże zainteresowanie skórzanym obuwiem od europejskich producentów pozwoliło nam szybko rozszerzyć działalność.

Z branżą obuwniczą związani jesteśmy od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Przygodę z obuwiem rozpoczęliśmy od produkcji butów, więc na butach znamy się od “podszewki”.

Asortyment naszego sklepu jest bardzo różnorodny. Znajdują się w nim modele dla pewnych siebie kobiet w średnim wieku, jak również nastolatek.

Andora – internetowy sklep z butami. Oferujemy torebki, obuwie skórzane, kozaki, sneakersy oraz czółenka. Zachęcamy do korzystania z naszego sklepu.

Firma SOHO BUTY jest jednym z liderów w handlu eleganckim obuwiem. Prezentujemy z wyprzedzeniem aktualne trendy światowej mody. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obuwie najlepszych producentów polskich i zagranicznych.

Betim – Zawsze modne buty!